Polskie Koleje Państwowe to kolejna firma, która wyróżnia się na tle innych pracodawców ze względu na realizację praktyk prorodzinnych. Pracownicy, zarówno ojcowie jak i matki, mogą tutaj liczyć na szereg rozwiązań wspierających godzenie pracy zawodowej z rodzicielstwem, w tym m.in. na stabilność i elastyczność pracy, czy benefity takie jak dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne. Kontynuując projekt #FirmaPrzyjaznaRodzinie, Barbara Socha, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Demograficznej spotkała się z Krzysztofem Mamińskim, prezesem zarządu Polskich Kolei Państwowych S.A. i Grupy PKP, aby porozmawiać na temat stosowania rozwiązań ułatwiających łączenie życia rodzinnego z zawodowym.

Są niewielkich rozmiarów, położone w małych miejscowościach i od jesieni zeszłego roku trwają na nich prace budowlane. Dworce Żytkowice i Przetycz już niedługo staną się przyjaznymi przestrzeniami dla wszystkich podróżnych.

Trzy bloki tematyczne oraz dziewięć paneli dyskusyjnych – to wszystko na stadionie PGE Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie. Już 6 czerwca rozpocznie się na nim organizowany przez Grupę PKP Kongres Rozwoju Kolei. Od dziś (16.05.) można zarejestrować się na to wydarzenie.

Moduł zgłaszania usterek na dworcach, wygodniejsza strona startowa, a także prezentacja spodziewanego czasu opóźnień pociągów na całej długości trasy – to tylko niektóre z elementów, które wprowadziła majowa aktualizacja PKP.appki.