Atrakcyjne ceny, zróżnicowane metraże i lokalizacje - to największe atuty mieszkań wystawianych na sprzedaż przez PKP S.A. W ofercie znajduję się lista lokali, będących w zasobach spółki, a nie posiadających najemców.  

W chwili obecnej w całej Polsce wolnych lokali, gotowych do zbycia jest blisko 700. Najwięcej z nich znajduje się w województwach śląskim, dolnośląskim, mazowieckim i pomorskim. W ofercie znajdziemy zarówno lokale zlokalizowane w dużych miastach, takich jak Wrocław, Katowice czy Opole, jak i mniejszych miejscowościach, jak Racibórz, Bartoszyce, Dobra, Mrągowo czy Braniewo. Szczegóły i warunki przetargów znajdują się w zakładce "Przetargi - nieruchomości".  

Ceny mieszkań są naprawdę konkurencyjne. Najtańsze lokale można nabyć już za 17 tys. zł. To cena orientacyjna dla zainteresowanych kupnem 23-metrowego mieszkania w Czerwonce na Mazurach. Najdroższe w ofercie są lokale dostępne w dużych miastach, takich jak Warszawa, Poznań czy Wrocław. Dla przykładu cena wywoławcza dla dwupokojowego mieszkania przy ul. Stanisława Małachowskiego we Wrocławiu o powierzchni 79 mkw. ustalona jest na 320 tys. złotych.

Kliknij poniższy link i przekonaj się sam.

wyszukaj mieszkanie