Polskie Koleje Państwowe S.A. oraz Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny podpisały umowę ramową o współpracy, otwierając kolejny rozdział w rozwoju nowoczesnych technologii dla sektora kolejowego w Polsce. Partnerstwo zakłada ścisłą współpracę świata nauki i biznesu i rozpoczęcie kolejnych wspólnych projektów badawczo-rozwojowych oraz działania na rzecz kształcenia kadr dla branży kolejowej.
8 kwietnia br. obsługa pasażerów korzystających z dworca kolejowego w Częstochowie, który obecnie jest w trakcie przebudowy, została przeniesiona do tymczasowego dworca kontenerowego, który znajduje się od strony pl. Rady Europy przy Rondzie Konstytucji. Do dyspozycji podróżnych są poczekalnia, toalety i kasy biletowe.
Polskie Koleje Państwowe S.A. zakończyły przebudowę zabytkowego dworca w Czechowicach-Dziedzicach – obiekt zyskał komfortową przestrzeń obsługi pasażerów, odnowioną elewację, nową wiatę peronową oraz zaaranżowane otoczenie. Wartość inwestycji wyniosła ponad 61,5 mln zł, z czego ponad 47,7 mln zł wyniosło dofinansowanie z budżetu państwa. Dziś, 9 kwietnia 2026 r., podczas uroczystego otwarcia dworca, odsłonięto również tablicę upamiętniającą ważne wydarzenie związane z Ferdynandem Fochem, Marszałkiem Polski.
Wycofanie się RegioJet z polskiego rynku to decyzja czysto biznesowa tego przewoźnika, za którą pełną odpowiedzialność ponosi jego zarząd. Sektor kolejowy to wymagająca i złożona branża, w której operuje obecnie kilkunastu przewoźników pasażerskich – zarówno krajowych, jak i zagranicznych (m.in. PKP Intercity, POLREGIO, Koleje Mazowieckie czy Leo Express). Każdy z tych podmiotów funkcjonuje na zasadach rynkowych, co nakłada na ich zarządy pełną odpowiedzialność za podejmowane decyzje biznesowe, przygotowanie operacyjne oraz realizację zobowiązań wobec pasażerów.