Polskie Koleje Państwowe S.A. podpisały dziś (19.03) umowę ramową o współpracy partnerskiej z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Technologii Eksploatacji w Radomiu oraz ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Radomiu. Współpraca ta ma na celu stałą wymianę doświadczeń pomiędzy PKP S.A. i podmiotami naukowymi, co pozwoli m.in. na szybsze wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i bardziej efektywne zarządzanie infrastrukturą kolejową, a także przyczyni się do rozwoju szkolnictwa branżowego.
Polskie Koleje Państwowe S.A. uczestniczą w projekcie mającym na celu uruchomienie autonomicznego pojazdu kolejowego do ruchu pasażerskiego. Dziś (11.03) podczas konferencji „Telekomunikacja i informatyka na kolei”, odbywającej się w Wiśle, podmioty reprezentujące branżę kolejową, naukę i biznes podpisały porozumienie, w którym zobowiązują się do prac nad innowacyjnym rozwiązaniem. Projekt realizowany będzie pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.
Wyniki ogólnopolskiego badania „Diagnoza satysfakcji użytkowników dworców 2025” pokazują, że podjęte przez PKP S.A. działania przynoszą widoczne efekty. Nastąpił wzrost głównego wskaźnika satysfakcji o 10 punktów. Jest to najwyższy wynik w historii i dowód odbudowania zaufania użytkowników, którzy swoimi opiniami potwierdzają zasadność wdrożonych w Spółce systemowych rozwiązań – umieszczających klienta wśród priorytetów strategicznych Spółki i pozwalających na wdrażanie proklienckich usług i rozwiązań.
Polskie Koleje Państwowe S.A. podpisały z Centrum Unijnych Projektów Transportowych dwie umowy o dofinansowanie przebudowy dworców kolejowych Dęblin, Otwock i Częstochowa. Na realizację projektów spółka PKP otrzyma 155,5 mln zł, z czego 132,2 mln zł to środki z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.