widok lokalu

United Souvenirs Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem, które od lat zajmuje się prowadzeniem sklepów z artykułami pamiątkowymi i upominkami między innymi na terenie lotniska, dworca Kraków Główny i w najbardziej atrakcyjnych punktach w centrum miasta Krakowa. United Souvenirs Sp. z o.o. jest częścią wiodącej europejskiej grupy przedsiębiorstw z 28-letnim doświadczeniem zajmującej się handlem hurtowym i detalicznym pamiątkami na ternie międzynarodowych węzłów komunikacyjnych t.j. lotnisk, dworców kolejowych i pasażerskich terminali portowych. Kraków jest dla nasz szczególnie ważny: z wielkim entuzjazmem prowadzimy nasze punkty handlowe na terenie Krakowa. ...

Nasze punkty handlowe znajdują się na terenie lotniska Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II, w centralnej hali dworca Kraków Głowny oraz centrum Krakowa. Poprzez atrakcyjne i nowoczesne sklepy o najwyższej jakości i tematyce nawiązującej do Krakowa przyczyniamy się do rozwoju rozwoju tego magicznego miasta, wnosząc jednocześnie naszą wiedzę, profesjonalizm i niezawodny sposób zarządzania.

Marka I love Kraków rozpoznawana jest nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach Europy.

Sklep I love Kraków posiada w swojej ofercie produkty charakterystyczne dla miasta Krakowa. Są to głównie pamiątki, upominki, słodycze z wizerunkiem Krakowa jak i akcesoria przydatne dla podróżnych.

Pn-Pt 6:00 - 22:00
Sob 6:00 - 22:00
Nd 6:00 - 22:00

(12) 393-13-69

gotówka

karty płatnicze

PLAN DWORCA