widok lokalu

Dallmayr – jesteśmy palarnią kawy oraz producentem herbaty z wieloletnim doświadczeniem i tradycją sięgającą 300 lat wstecz. Tajemnica niepowtarzalnego charakteru kaw Dallmayr kryje się w surowych owocach kawowca. Wykorzystujemy najdoskonalsze ziarna z krzewów rosnących na najlepszych, wyżynnych terenach uprawnych świata. Do najważniejszych krajów, z których importujemy kawę, należą: Etiopia, Papua-Nowa Gwinea, Kolumbia i Brazylia.

Porcja dobrej kawy to coś cennego… za nią kryje się staranność, szacunek i dbałość o najmniejszy szczegół. By przekonać się o wyjątkowym smaku naszych napojów, zapraszamy Państwa do automatów rozmieszczonych na terenie dworca PKP.

Spośród szerokiej gamy niezawodnych urządzeń vendingowych, proponujemy Państwu jeden z najbardziej wszechstronnych automatów, który przygotuje kawę Dallmayr na bazie świeżo mielonych ziaren oraz napoje rozpuszczalne. Każdy Podróżny może znaleźć coś dla siebie od espresso, cappuccino, czy latte macchciato, po gorącą czekoladę, a także herbatę, wszystko w kubkach papierowych o małej i dużej pojemności. Za napoje gorące Dallmayr można zapłacić gotówką lub w przypadku braku monet, bezgotówkowo, kartą bankową.

Pn-Ndcałodobowo

dallmayr.com/pl/vending-office

(71) 72-75-500

gotówka

karty płatnicze

paypass

PLAN DWORCA