Jak co roku Fundacja Grupy PKP świętuje Dzień Kobiet - jednak tym razem w wyjątkowy sposób. O pasji, o odpowiedzialności oraz o wyzwaniach, jakie stają na drodze kobiety w kolejnictwie opowiada Barbara Miszczuk.

Z okazji Dnia Kobiet Fundacja Grupy PKP przeprowadziła pierwszy wywiad z serii #kobietykolei. O swojej kolejarskiej drodze Barbara Miszczuk – Ekspert w Biurze Spraw Pracowniczych oraz Przewodnicza Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w PKP S.A., a przede wszystkim dumna kolejarka. Pani Barbara zawsze powtarza, że z domu wyniosą naukę: „tyle jestem warta, ile zrobię dla drugiego człowieka”. Społeczność kolejarska zna jej postać i wie, jak wiele potrafi poświęcić dla innych oraz że kolej to dla niej coś więcej niż praca –  to także pasja i misja.

bm kwiaty

Przedstawiamy wywiad z kobietą kolei zrealizowany we Wrocławiu przez Zuzannę Maletę, Specjalistę ds. Komunikacji i Promocji Fundacji Grupy PKP. Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości i pomocy PKP S.A. oraz PKP Intercity S.A. Rozmowa do znalezienia pod tym linkiem.