Fundacja 15 facebook post 1200x900px02

Wkraczamy w okres składnia deklaracji podatkowych za rok 2022, co oznacza możliwość podjęcia decyzji o przekazaniu 1,5% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Zachęcamy wszystkich do wsparcia osób potrzebujących, którym na co dzień pomagamy.  W tym roku zebrane środki ponownie przenaczymy na pomoc chorym dzieciom.

Fundacja Grupy PKP pomaga osobom, które wymagają wsparcia i zgłaszają się do nas z prośbą o pomoc. Robimy to z zaangażowaniem i nadzieją na poprawę ich losu. Rozwiązujemy problemy społeczne, edukujemy dzieci i młodzież. Pogłębiamy wiedzę i świadomość w zakresie bezpiecznego korzystania z transportu kolejowego, promujemy nowe technologie i innowacje dla kolejnictwa. Zajmujemy się ochroną dóbr kolejowych o wartości historycznej i artystycznej. Wspieramy środowiska związane z koleją.

Skutecznie pomagamy potrzebującym

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i pomóc innym, masz szansę to zrobić poprzez przekazanie 1,5% podatku. W tym roku zebrane środki przekażemy na rzecz chory dzieci. Pomóż nam pomagać!

Przekaż nam swoje 1,5%

Twoje 1,5% podatku może odmienić los dzieci, które najbardziej tego potrzebują.
Kiedy już zdecydujesz się nasz wesprzeć, to pamiętaj, że przy wypełnianiu formularza PIT podajesz numer KRS: 0000499069.

Z góry dziękujemy!

Fundacja Grupy PKP

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W 2017 r. Fundacja Grupy PKP uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego, a także została wpisana na listę Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako organizacja uprawniona do otrzymywania 1,5%. Dlatego zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie i pamięć o nas w momencie podejmowania decyzji o przekazaniu 1,5% podatku.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP